אודות

משרדינו מונה 3 עורכי דין ומזכירה.  

עו"ד דיין, בעל ניסיון רב ועשיר בהליכים פלילים ובתיקי תעבורה.

 

בעברו שירת עו"ד דיין למעלה מ-7 שנים ביחידה המרכזית של משטרת ירושלים, ובין היתר בתפקידים מבצעיים וכראש צוות סמים במפלג התשאול  תוך הובלת צוות חוקרים גדול לפענוח תיקים חמורים, מורכבים ובעלי הד תקשורתי נרחב לרבות תיקי רצח ותיקים חובקי עולם.

במהלך שירותו במשטרת ישראל קיבל עו"ד דיין תעודות הערכה והוקרה רבות בשל חתירתו המתמדת לחקר האמת ואיסוף כל בדל ראיה.

את לימודי המשפטים סיים עו"ד דיין בשנת 2007, ואת התמחותו ביצע בפרקליטות מחוז ירושלים (פלילי) תוך טיפול בעשות רבות של תיקים .

 

בתום התמחותו, ייסד עו"ד דיין משרד עורכי דין בעיר מודיעין המתמחה בתיקים פלילים ותיקי תעבורה, ומיד קיבל לטיפולו עשרות רבות של תיקים מורכבים , בין היתר תיקי גרם מוות ברשלנות, עבירות אלימות קשות, עבירות מין, עבירות רכוש וכו' בד בבד התמנה עו"ד דיין, כקובל מטעם לשכת עורכי הדין של מחוז ת"א והמרכז.

בהמשך, ייסד עו"ד דיין משרד נוסף הממוקם בעיר לוד בסמוך לבית המשפט המחוזי, תוך התרחבות מתמדת הן בתחומי הפעילות הן בשעות הפעילות, והן במספר העובדים במשרד.

 

בחודש יוני 2018 מונה עו"ד דיין לשופט (דיין) בבית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין במחוז תל אביב ומאז דן בהליכי משמעת שונים בהרכבים שונים .

 

בימים אלו נמצא עו"ד דיין בעיצומם של לימודי M.A ולאחר מכן דוקטורט במדעי הדתות באוניברסיטה העברית בירושלים, תוך שמירה על ממוצע ציונים 95 בשלבי ההשלמה המתקדמים.

 

עו"ד דיין שימש כעוזר הוראה באוניברסיטה העברית בסמסטר א' של שנה"ל תש"פ, ואף זכה לפרס "סטרנברג" היוקרתי בסמסטר זה.

משרדינו נוקט בגישה לפיה, טובת הלקוח עומדת מעל הכול, אנו איננו "חברים" של היחידה התובעת ושאיפתנו המרכזית היא למזער "נזקים" עוד מהשלב הטרום משפטי, דרך שלבי החקירה השונים וכלה בהליך המשפטי בפני בתי המשפט השונים.

 

בשנים האחרונות, הוביל ומוביל עו"ד דיין מאבק עיקש על כל לקוח ולקוח מול התביעה והפרקליטות, מאבק שהוביל לסגירת תיקים חמורים, זיכויים מהדהדים, והסדרי טיעון מקלים.

 

כאמור, משרדינו מאמין שבאמצעות ניסיון של איש משטרה ופרקליטות לשעבר, ידע מצטבר של למעלה מ 18 שנים וחשיבה "מחוץ לקופסא" ניתן להגיע לתוצאות מצוינות. כל תיק עבורנו הוא התיק החשוב, המורכב והייחודי ביותר וכל זאת מתוך גישה, כי סנגור טוב ישקיע את כל מרצו וכשרונו לטובת לקוחו!

עם פתיחת משרדינו המורחב והחדש נפתחה מחלקה נוספת במשרדו של עו"ד דיין, המנוהלת ע"י עו"ד בעל ניסיון רב שנים ומומחיות בהליכים אזרחיים, המתמחה בהליכים אזרחיים והליכי הוצל"פ ומייצגת נאמנה לקוחות רבים הן בעסקאות מקרקעין, הן בתביעות אזרחיות והן בייצוג נושים/חייבים בהליכי הוצאה לפועל לרבות:

רכישה/מכירת נכס

רישום בית משותף

חוזי מכר וחוזי שכירות

ליטיגציה אזרחית

התנגדויות בהוצל"פ פתיחת תיקים, הסדרי נושים

הליכי פשיטת רגל וכו'.